bendroji apskaita

bendroji apskaita
bendroji apskaita statusas T sritis Gynyba apibrėžtis Operacijų registravimas parodant bendrąsias išlaidas ir bendrąsias įplaukas, o ne tiktai gautas grynąsias pajamas. atitikmenys: angl. gross accounting ryšiai: susijęs terminasbendrosios sąnaudos šaltinis NATO mokymų ir pratybų finansavimo terminų žodynas AAP-43(1), 2009

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужен реферат?

Look at other dictionaries:

  • bendroji ekonominė veikla — statusas Aprobuotas sritis buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė apibrėžtis Veikla, kurią pagal jungtinės veiklos sutartį vykdo ir bendrai kontroliuoja keli partneriai, turintys teisę į turtą ir privalantys vykdyti su šia veikla… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • bendroji investicijos į nuomojamą turtą vertė — statusas Aprobuotas sritis buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė apibrėžtis Pagal nuomos sutartį apskaičiuotų pagrindinių nuomos įmokų ir negarantuojamosios likvidacinės vertės suma. atitikmenys: angl. gross investment in the lease… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • bendroji jungtinės veiklos kontrolė — statusas Aprobuotas sritis buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė apibrėžtis Jungtinės veiklos sutartimi įforminta ekonominės veiklos kontrolė, kai esminius sprendimus finansiniais ir veiklos klausimais vienbalsiai priima visi partneriai …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • bendroji įmonė — statusas Aprobuotas sritis buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė apibrėžtis Įmonė, kurią pagal jungtinės veiklos sutartį bendrai kontroliuoja keli partneriai. atitikmenys: angl. joint venture šaltinis Viešosios įstaigos Audito ir… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • gross accounting — bendroji apskaita statusas T sritis Gynyba apibrėžtis Operacijų registravimas parodant bendrąsias išlaidas ir bendrąsias įplaukas, o ne tiktai gautas grynąsias pajamas. atitikmenys: angl. gross accounting ryšiai: susijęs terminas – bendrosios… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • bendrosios sąnaudos — statusas T sritis Gynyba apibrėžtis Sąnaudos, kurios apima bendrąsias išlaidas ir bendrąsias įplaukas, o ne tik parodo dėl patirtų išlaidų gautas grynąsias pajamas. atitikmenys: angl. gross cost ryšiai: susijęs terminas – bendroji apskaita… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • gross cost — bendrosios sąnaudos statusas T sritis Gynyba apibrėžtis Sąnaudos, kurios apima bendrąsias išlaidas ir bendrąsias įplaukas, o ne tik parodo dėl patirtų išlaidų gautas grynąsias pajamas. atitikmenys: angl. gross cost ryšiai: susijęs terminas –… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • joint operation — bendroji ekonominė veikla statusas Aprobuotas sritis buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė apibrėžtis Veikla, kurią pagal jungtinės veiklos sutartį vykdo ir bendrai kontroliuoja keli partneriai, turintys teisę į turtą ir privalantys… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • gross investment in the lease — bendroji investicijos į nuomojamą turtą vertė statusas Aprobuotas sritis buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė apibrėžtis Pagal nuomos sutartį apskaičiuotų pagrindinių nuomos įmokų ir negarantuojamosios likvidacinės vertės suma.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • joint control — bendroji jungtinės veiklos kontrolė statusas Aprobuotas sritis buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė apibrėžtis Jungtinės veiklos sutartimi įforminta ekonominės veiklos kontrolė, kai esminius sprendimus finansiniais ir veiklos klausimais …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”